ΔΙΑΚΟΠΗ και στην Αγία Νάπα

Στο 75ο λεπτό του αγώνα ανάμεσα στην Αγία Νάπα και τον ΑΣΙΛ, ξεκίνησε πολύ έντονη βροχόπτωση με αποτέλεσμα ο διαιτητής να διακόψει οριστικά ματς.

Το σκορ ήταν στο 0-0. Ο αγώνας θα συνεχιστεί αύριο Κυριακή εάν το γήπεδο είναι σε καλή κατάσταση.

1΄Σέντρα

5΄Ο Καπαρτής σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ.

6΄Λάθος από τον Ταΐρη, ο Σολάρι έκανε το ψηλοκρεμαστό πλασέ όμως η μπάλα έφυγε λίγο έξω.

8' Κίτρινη στον Αντωνίου για φάουλ στον Καπαρτή

9' Δυνατό σουτ του Καπαρτή από καλή θέση δύσκολα σε κόρνερ ο Ταΐρης.

14' Κίτρινη στον Αγγελόπουλο για φάουλ στον Νικολάου.

17' Ανέβηκε η Αγία Ναπα στα τελευταία λεπτά, κράτα μπάλα και πιέζει.

20'Σουτ του Σολάρι από καλή θέση, αρκετά άστοχο.

Κράτα μπάλα η Αγία Νάπα, τελειώνει επιθέσεις ο ΑΣΙΛ.

25' Κίτρινη στον Σολάρι για φάουλ στον Περατικό.

31' Κίτρινη στον Λαφάρζ για φάουλ στον Γκονζάλες.

33' Δυσκολεύονται πολύ στην δημιουργία οι δύο ομάδες, λόγω και του κακού αγωνιστικού χώρου μετά τις βροχές.

34' Ωραίο ψηλοκρεμαστό πλασέ του Κολοκούδια, λίγο έξω η μπάλα.

38' Αρχισε ξανά η βροχή.

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

46΄Ξεκίνημα στο 2ο μέρος.

55' Συρτό σουτ του Αγγελόπουλου, η μπάλα έξω.

56' Πλασέ του Περατικού από καλή θέση, μπλοκάρει ο Καραδαής

60' Καλύτερη η Αγία Νάπα στα τελευταία λεπτά, κράτα μπάλα και πιέζει.

65' Προβολή του Κολοκούδια από κοντά, έξω η μπάλα.

68' Μεγάλη ευκαιρία για την Αγία Νάπα. Εκτέλεση φάουλ του Πεχλιβάνη, κεφάλια του Κατσαντώνη, ελάχιστα έξω η μπάλα.

69' Αντεπίθεση για τον ΑΣΙΛ, πλασέ του Σολάρι, στα χέρια του Ταΐρη.

75΄ΔΙΑΚΟΠΗ στο ματς! Πολύ δυνατή βροχή, οι δύο ομάδες έφυγαν για τα αποδυτήρια.

Οριστική διακοπή στο ματς, 0-0.

Αγία Νάπα: Ταΐρης, Σεργίου, Περατικός, Πεχλιβάνης, Ανδρέου, Κατσαντώνης,Νικολάου, Αντωνίου, Λαφάρζ, Κολοκούδιας, Μενσά

AΣΙΛ: Καραδάης, Ηλιόπουλος, Σολάρι, Αγγελόπουλος, Ορτέγα, Φίλγκεϊτ, Καπαρτής, Χαρή, Άδωνη, Χατζηπασχάλης, Γκονζάλες