Το ΕΣΩΣΕ στην εκπνοή! (φώτος)

Δεν κατάφερε να κρατήσει το υπέρ του 2-1 ο Διγενής αφού δέχτηκε την ισοφάριση στο 90+3’ από τον Οθέλλο.

Οι γηπεδούχοι αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ, έδειξαν τρομερή αποτελεσματικότητα και γύρισαν το παιχνίδι με τα γκολ των Θεράποντος και Λεωνίδου.

Ο Κυπριανού με κεφαλιά στο τέλος έσωσε τον βαθμό για την ομάδα του Απόστολου Μακρίδη που δημιούργησε και έχασε αρκετές ευκαιρίες. Στους 2 βαθμούς ο Διγενής, στους 4 ο Οθέλλος.

- Έναρξη του αγώνα

- 38' ΓΚΟΛ για τον Οθέλλο και 0-1. Ο Κουμουρής ανοίγει το σκορ!

δψδδψδ

- 45+1' ΓΚΟΛ για τον Διγενή και 1-1. Ο Θεράποντος στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ισοφαρίζει!

ΤΕΛΟΣ ημιχρόνου

- Έναρξη στο Β' ημίχρονο

δωωδδδ

55’ Ευκαιρία για τον Οθέλλο με τον Μοντέιρο να σουτάρει από κοντά, αποκρούει ο Αγριμάκης

66’ Διαμαρτύρεται για χέρι ο Οθέλλος μέσα στην περιοχή

78’ Ευκαιρία για τον Οθέλλο. Κεφαλιά του Κυπριανού λίγο έξω!

85' ΓΚΟΛ για τον Διγενή και 2-1! Ο Καπνίδης σκοράρει και γυρίζει το ματς για τους γηπεδούχους.

90+2 Μεγάλη ευκαιρία για τον Οθέλλο με τον Κουμουρή αποκρούει ο Αγριμάκης!

90+3' ΓΚΟΛ για τον Οθέλλο και 2-2!!! Ο Κυπριανού με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 2-2!