ΠΟΞ-Ομόνοια Αρ./Διαιτητικά παράπονα και... αναρτήσεις εκατέρωθεν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ΠΟΞ μέσα από ανάρτηση του εξέφρασε τα παράπονα του για την διαιτησία του χθεσινού ματς της ομάδας απέναντι στην Ομόνοια Αραδίππου, με τους φιλοξενούμενους να τους απαντούν μέσα από την δική τους σελίδα στο Facebook...

Πρώτα ο ΠΟΞ έγραψε αναρτώντας και σχετικό βίντεο:

"Τα σχόλια δικά σας...

Δεν είναι ο τερματοφύλακας αλλά ποδοσφαιριστής.

Φάση από τον σημερινό μας αγώνα"

Με την Ομόνοια Αραδίππου να τους απαντά με δική της ανάρτηση και βίντεο:

ΠΟΞ Ξυλοτύμπου Vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-1

Ισόπαλο το αποτέλεσμα στην χθεσινή αναμέτρηση της ομάδας μας εκτός έδρας σε έναν πολύ δυνατό αγώνα. Παρά το ότι στο πρ;vτο ημίχρονο η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ, το δεύτερο ημίχρονο εμφανώς ανεβασμένη έφερε το παιχνίδι στα ίσα, με γκολ του Χριστού Καλλή. Δυστυχώς παρά τις ευκαιρίες που δημιούργησε δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη. Συνεχίζουμε και κοιτάμε μπροστά!

Όσον αφορά στα παράπονα για τη διαιτησία του αγώνα εκ μέρους του ΠΟΞ και προκειμένου να μην δημιουργούνται μονομερείς εντυπώσεις με αναρτήσεις αποσπασματικών βίντεο, το βίντεο που ακολουθεί είναι από τον ίδιο αγώνα, σε γκολ της ομάδας μας τα τελευταία λεπτά του αγώνα για το 1-2, το οποίο ακυρώθηκε ως οφσάιντ!