Κούρρης Ερήμης-Ομόνοια Ψευδά (Φωτορεπορτάζ)

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη με ανατροπή (3-2) πέτυχε η Ομόνοια Ψευδά στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας κόντρα στον μαχητικό Κούρρη Ερήμης.

Ο γηπεδούχος Κούρρης προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 2-0 χάρις τα τέρματα των Αντρέα Ιωάννου (11') και Eziamaka Collins Ikenna (18').  Στο Β' μέρος η Ομόνοια Ψευδά μπήκε πολύ δυνατά καταφέρνοντας να φέρει τούμπα το ματς μέσα σε εννέα λεπτά με σκόρερ τους Σπύρο Ιωάννου (60') και Βασίλη Κουρτίδη (66' 69' πέναλτι).

Την επόμενη αγωνιστική (18/09) ο Κούρρης θα υποδεχθεί την ΑΕΖ στην Ερήμη και την Κυριακή (20/09) η Ομόνοια Ψευδά θα φιλοξενήσει στην έδρας της την ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα.

Η ιστοσελίδα μας ήταν στο Κοινοτικό γήπεδο Ερημής και σας μεταφέρει φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση.