Ανάρτηση μετά την τεσσάρα

Ανάρτηση από την ΑΕΛ Λακατάμιας μετά την νίκη με 4-0 επί της Αναγέννησης Παλλουριώτισσας...

Η ανακοίνωση:

ΑΕΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 4-0!

Η ομάδα μας μπήκε στο γήπεδο πειθαρχημένη στο πλάνο της και έτσι κατάφερε να καθαρίσει νωρίς τον αγώνα αφού στο 35ο λεπτό είμασταν μπροστά στο σκόρ με 4-0.

Στο 2ο ημίχρονο και μετά από οδηγία στα αποδυτήρια, οι ποδοσφαιριστές μας σεβάστηκαν την μεγάλη ιστορία που κουβαλά η Αναγέννηση και προσπάθησαν να κρατήσουν περισσότερο την μπαλά κάνωντας παιχνίδι κυκλοφορίας. Η αντίπαλη ομάδα είχε κι’ αυτή τις δικές της ευκαιρίες όμως κατεφέραμε να κρατήσουμε το 0 στην άμυνα!

Ευχόμαστε στην ομάδα της Αναγέννησης Παλλουριώτισσας καλή συνέχεια για το υπόλοιπο της σεζόν.