Διπλό με τεσσάρα για την Ελπίδα

Η Ελπίδα Αστρομερίτη πανηγύρισε το διπλό με 4-0 επί του Εθνικού Καϊμακλίου στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ΑΠΟΕΣΠ.

Δείτε αναλυτικά την ανάρτηση των νικητών:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ- ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 0-4

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την ομάδα μας επικρατώντας εύκολα του αντιπάλου, παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο και δημιουργώντας αρκετές ευκαιρίες για γκολ.

Οι ποδοσφαιριστές μας μπήκαν αποφασισμένοι για να κερδίσουν το παιχνίδι και πριν συμπληρωθεί το πρώτο 5λεπτο η ομάδα μας άνοιξε το σκορ με το Γιώργο Αλλαγιώτη, μετά από ωραία ανάπτυξη της ομάδας. Λίγο πριν συμπληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, η ομάδα
μας πέτυχε και 2ο γκολ με το Κυριάκο Χριστοδούλου. Στο 2ο ημίχρονο ο Παντελής Σμυρλής με δύο γκολ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 4-0 και κλείδωσε ουσιαστικά τη νίκη της ομάδα μας. Συνεχίζουμε ακόμα πιο δυνατά για τη δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος και είμαστε βέβαιοι ότι παιχνίδι με παιχνίδι η ομάδα θα γίνεται καλύτερη!

Ευχαριστούμε τους φίλους της ομάδας που ήρθαν και στήριξαν τους ποδοσφαιριστές μας και ευχόμαστε καλή συνέχεια στο Πρωτάθλημα στην ομάδα του Εθνικού