Match report για το 6-0

Η ομάδα FC Λειβάδια αναφέρεται στη νίκη με 6-0 επί της Elive Sporting Club - Ολυμπιακός Πειραιώς.

Νίκη για την ομάδα μας με 6-0 απένταντι στην ομάδα της Eliye Sporting Club - Ολυμπιακός Πειραιώς.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας πήρε από νωρίς τον έλεγχο του αγώνα και στο 18ο λεπτό κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δύκτια με το νέο μεταγγραφικό απόκτημα μας τον επιθετικό Σ.Κωσταντίνου ο οποίος εκμεταλεύτηκε τη πάσα ακριβεία του Δ.Χατζηκωνσταντίνου. Η συνέχεια του ημιχρόνου κύλισε με την ομάδα μας να έχει τη υπεροχή δε αλλά να μην μπορεί να βρει το δρόμο προς τα δύκτια για δεύτερη φορά και έτσι το ημίχρονο έληξε με το υπέρ μα 1-0.

Το δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας πιο σοβαρή και αποτελεσματική σημείωσε ακόμα 5 τέρματα με τους Θεόφιλο στο 46’λεπτό, Μ. Χαρή στο 61’ & 70’ λεπτό και το Μ.Ιωάννου στο 73’ & 84’ λεπτό για να διαμορφώσουν το τελικό 6-0.

Ευχόμαστε καλή συνέχεια στην ομάδα της Elite Sporting Club -Ολυμπιακός Πειρεώς.