Το μοίρασαν στο "Λεβέντειο" (φώτος)

Ισόπαλο 1-1 ολοκληρώθηκε το παιχνίδι ανάμεσα στον Ηρακλή Γερολάκκου και τη ΜΕΑΠ για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος Γ΄Κατηγορίας.

Η ιστοσελίδα μας ήταν στο "Λεβέντειο" και σας μετέφερε την εξέλιξη της αναμέτρησης:

Η ΕΞΕΛΙΞΗ

-Ξεκίνησε το παιχνίδι

-5’ Σουτ του Καραολή για τον Ηρακλη από διαγώνια θέση, άουτ

-7’ ΓΚΟΛ 1-0 ο Ηρακλής! Σέντρα του Χαναππή μέσα στην περιοχή, με τον Καραολή να πλασάρει από κοντά

-15’ Η ΜΕΑΠ έχει την κατοχή χωρίς όμως να είναι απειλητική

-20’ Ευκαιρία για την ΜΕΑΠ με τον Ανδρέου να κάνει την προβολή μέσα στην περιοχή και τον Μισιελλή να αποκρούει σε κόρνερ

-30’ Ισορρόπησε ο Ηρακλής, παιχνίδι κέντρου με πολλές μονομαχίες

-33’ Σουτ του Λέβι για τον Ηρακλή μπλοκάρει ο Τσιακουρής

-Ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος

-Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο

-51’ Σουτ του Καραολή (Ηρακλής) εντός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στα σώματα

-53’ Σουτ του Πέππου για την ΜΕΑΠ, εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Μισιελλής

-58' ΓΚΟΛ 1-1! Γύρισμα του Ανδρέου από τα δεξιά μέσα στην περιοχή και ο Πέππος με σουτ ισοφάρισε

-64’ Σέντρα του Μουλαζίμη, προβολή του Πέππου μέσα στην περιοχή, η μπάλα άουτ

-67’ Εκτέλεση φάουλ του Θεοδώρου για τους γηπεδούχους, περνά παράλληλα από τους επιθετικούς και καταλήγει άουτ

-73’ Σουτ του Δημητρίου (ΜΕΑΠ) η μπάλα κοντράρει και περνά μόλις έξω σε κόρνερ

-85’ Σέντρα του Ανδρέου, ο Πέππος μέσα στην περιοχή δεν πιάνει καλά το σουτ και χάνεται μεγάλη ευκαιρία για την ΜΕΑΠ.

-ΤΕΛΟΣ, 1-1.

Ηρακλής: Μισιελλής, Πατέτσας, Χαναππής, Νικολάου, Βαρνάβα, Ιωάννου, Καραολής, Θεοδώρου, Παντελή, Λέβης, Μιλής

ΜΕΑΠ: Τσιακουρής, Κωνσταντίνου, Πέππος, Καλλικά, Ανδρέου, Δημητρίου, Μουλαζίμης, Κωνσταντίνου, Ναρ, Χριστοφόρου, Προκοπίου