"Μια ψυχωμένη ομάδα..."

Ανάρτηση από τον Όλυμπο Ξυλοφάγου μετά την ισοπαλία της ομάδας απέναντι στην ΑΣΠΙΣ Πύλας...

Στο ασυνήθιστο ισόπαλο σκορ 4-4 εξήλθε χθές η ομάδα μας με αντίπαλο την ΑΣΠΙΣ Πύλας εκτός έδρας.

Μια ψυχωμένη ομάδα παρουσιάζοντας κατα διαστήματα εξαιρετικό ποδόσφαιρο, έδειξε την θέληση για επιτυχία σε ένα ανοικτό παιχνίδι παρά το ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ από το 10ο λεπτό με 2-0.

Το 2-0 έγινε νωρίς 2-2 και παρά το ότι βρεθήκαμε πίσω στο σκορ άλλες 2 φορές, με πείσμα και πίστη οι ποδοσφαιριστές μας αρνήθηκαν την ήττα με το Μαριο Στυλιανού να χαρίζει το σημαντικό βαθμό στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού με ένα εξαιρετικό ευθύβολο σούτ.