"Αποτέλεσμα που μας αφήνει απογοητευμένους"

Η ομάδα Ορόκλινη/Τρούλλοι αναφέρεται με ρεπορτάζ στον ισόπαλο αγώνα απέναντι στον Π.Ο Ορμήδειας.

Ισόπαλος αναδείχθηκε ο σημερινός αγώνας της ομάδας μας απέναντι σε ένα σπουδαίο αντίπαλο, τον Π.Ο. Ορμήδειας με τελικό σκορ 1-1.
Ένα αποτέλεσμα το οποίο εν ολίγοις μας αφήνει απογοητευμένους, αφού δεχθήκαμε την ισοφάριση στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Σε ένα αγώνα, όπου η ομάδα μας πιάνοντας πολύ καλή απόδοση, κυριάρχησε σε όλο το 90λεπτο, κατάφερε να προηγηθεί στο 25ο λεπτό...είχε πολλές χαμένες ευκαιρίες, αλλά λίγο η αστοχία των επιθετικών μας, λίγο η ατυχία μας, δεν καταφέραμε να "σκοτώσουμε"  τον αγώνα και στο τέλος η μπάλα μας "τιμώρησε", αφού σε μια ξαφνική αντεπίθεση των αντιπάλων, κατάφεραν να σκοράρουν και να μας "κλέψουν" την νίκη μέσα από τα χέρια μας!

Σηκώνουμε το κεφάλι ψηλά, κρατάμε τα θετικά του αγώνα,  την πολύ καλή απόδοση των ποδοσφαιριστών μας, γεγονός που μας δίνει αισιοδοξία για την συνέχεια, και συνεχίζουμε σοβαρά και προσγειωμένα!