(ΣΧΟΛΙΟ Α΄ημιχρόνου) Λάθη, λάθη, λάθη... δεν παίζουμε

Ημίχρονο στο Πανθεσσαλικό με την ΕΛΛΑΔΑ να προηγείται της Εθνικής μας με 2-0. Το προβάδισμα την Ελλάδας ήρθε άνετα και χωρίς κόπο. Παρακολουθούμε μία Κύπρο κακή με απίστευτα λάθη από τους ποδοσφαιριστές. Ατομικές ενέργειες τραγικές, έλλειψη συγκέντρωσης, θολό μυαλό, ασυννενοησία, και πολλά πολλά άλλα αρνητικά. Ειδικά πίσω στην άμυνα κατάσταση... τρικυμίας. Δεν ξέρω τι μπορεί να δικαιολογήσει κανείς. Κούραση; Ποιά κούραση, εδώ σχεδόν δεν έτρεξαν σχεδόν καθόλου ειδικά στα πρώτα 35 λεπτά. Λάθος στήσιμο; Ίσως, όμως όπως παίζουμε όπως και να είχαμε στηθεί, τα χάλια δεν θα άλλαζαν.

Αποκτήστε το μπόνους καλωσορίσματος σας μέχρι €300!

Έπρεπε να είχαμε σκοράρει στο 40 . Ήταν η μοναδική φάση που εκδηλώσαμε ιδανικά αντεπίθεση.

Ελπίζω όλοι να σοβαρευτούν στο Β΄ημίχρονο γιατί το σκορ δεν θα ανοίξει μόνο αν το θέλει η Ελλάδα λόγω της... αδελφικής μας σχέσης.

Η Ελλάδα είναι ανώτερη αλλά έχει το σκορ χωρίς να ιδρώσει.

12500 θεατές στο γήπεδο, δεν είναι όμως ζεστή η ατμόσφαιρα. Θυμίζει λίγο ατμόσφαιρα σε δικά μας εντός έδρας ματς.