Πρόγραμμα B' Κατηγορίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

21 Σεπτεμβρίου 2019

16:30 Ομόνοια Αραδίππου 1-2 Αγία Νάπα

16:30 Καρμιώτισσα 2-0 Αλκή

16:30 ΑΣΙΛ 2-1 Ομόνοια Ψευδά

22 Σεπτεμβρίου 2019

16:30 Άρης 1-0 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα

Β' Όμιλος

20 Σεπτεμβρίου 2019

18:00 Αναγέννηση 0-0 Ονήσιλος

21 Σεπτεμβρίου 2019

16:30 Ξυλοτύμπου 3-1 Διγενής Μόρφου

16:30 Ακρίτας 2-2 Ερμής

16:30 ΑΕΖ 0-1 Οθέλλος
 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

4 Οκτωβρίου 2019

18:00 Αλκή 1-0 Άρης

5 Οκτωβρίου 2019

15:30 Αγία Νάπα 2-2 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνας

15:30 Ομόνοια Ψευδά 3-2 Καρμιώτισσα

15:30 Ομόνοια Αραδίππου 0-0 ΑΣΙΛ

Β' Όμιλος:

5 Οκτωβρίου 2019

15:30 Οθέλλος 1-2 Ακρίτας

15:30 Ονήσιλος 4-1 ΑΕΖ

15:30 Ξυλοτύμπου 2-1 Αναγέννηση

6 Οκτωβρίου 2019

15:30 Διγενής Μόρφου 0-1 Ερμής

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Α' Όμιλος

18 Οκτωβρίου 2019

18:00 ΑΣΙΛ 0-1 Αγία Νάπα (ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ στο 16', Συνεχίζεται στις 6 Νοεμβρίου στις 14:30)

19 Οκτωβρίου 2019

15:30 Καρμιώτισσα 1-0 Ομόνοια Αραδίππου

15:30 Άρης 6-0 Ομόνοια Ψευδά

15:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 0-0 Αλκή

Β' Όμιλος

19 Οκτωβρίου 2019

15:30 Αναγέννηση 1-1 Διγενής Μόρφου (20΄Κόλινς/25΄Φοφανά)

15:30 ΑΕΖ 1-1 Ξυλοτύμπου (75΄ Μάρκου/2΄Πικής)

15:30 Ακρίτας 2-2 Ονήσιλος

15:30 Ερμής 1-0 Οθέλλος

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

26 Οκτωβρίου 2019

14:30 Ομόνοια Αραδίππου 1-3 Άρης

14:30 Αγία Νάπα 1-0 Αλκή

14:30 Ομόνοια Ψευδά 0-2 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνας

14:30 ΑΣΙΛ 4-1 Καρμιώτισσα

Β' Όμιλος

26 Οκτωβρίου 2019

14:30 Ξυλοτύμπου 1-1 Ακρίτας

14:30 Αναγέννηση 0-1 ΑΕΖ

14:30 Διγενής Μόρφου 2-2 Οθέλλος

27 Οκτωβρίου 2019

18:00 Ονήσιλος 1-1 Ερμής

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

1 Νοεμβρίου 2019

18:00 Άρης 2-1 ΑΣΙΛ

2 Νοεμβρίου 2019

14:30 Αλκή 9-0 Ομόνοια Ψευδά

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνας 0-0 Ομόνοια Αραδίππου

14:30 Καρμιώτισσα 2-0 Αγία Νάπα

Β' Όμιλος

2 Νοεμβρίου 2019

14:30 ΑΕΖ 0-4 Διγενής Μόρφου

14:30 Ακρίτας 2-0 Αναγέννηση

14:30 Ερμής 2-0 Ξυλοτύμπου

14:30 Οθέλλος 2-1 Ονήσιλος

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α΄ Όμιλος

9 Νοεμβρίου 2019

14:30 Αγία Νάπα 2-1 Ομόνοια Ψευδά

14:30 Καρμιώτισσα 1-0 Άρης

14:30 Ομόνοια Αραδίππου 0-0 Αλκή

14:30 ΑΣΙΛ 2-0 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνας

Β' Όμιλος

8 Νοεμβρίου 2019

18:00 Αναγέννηση 0-1 Ερμής

9 Νοεμβρίου 2019

14:30 Ξυλοτύμπου 0-2 Οθέλλος

14:30 Διγενής Μόρφου 2-0 Ονήσιλος

14:30 ΑΕΖ 1-1 Ακρίτας

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

22 Νοεμβρίου 2019

14:30 Άρης 0-0 Αγία Νάπα

23 Νοεμβρίου 2019

14:30 Ομόνοια Ψευδά 1-1 Ομόνοια Αραδίππου

14:30 Αλκή 1-1 ΑΣΙΛ

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 0-1 ΚαρμιώτισσαΒ' Όμιλος

23 Νοεμβρίου 2019

14:30 Ακρίτας 2-2 Διγενής Μόρφου

14:30 Ερμής 3-1 ΑΕΖ

14:30 Οθέλλος 1-1 Αναγέννηση

14:30 Ονήσιλος 3-0 Ξυλοτύμπου 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

30 Νοεμβρίου 2019

14:30 Ομόνοια Ψευδά 0-1 ΑΣΙΛ

14:30 Αλκή 0-1 Καρμιώτισσα

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 2-1 Άρης

14:30 Αγία Νάπα 1-0 Ομόνοια Αραδίππου

Β' Όμιλος

30 Νοεμβρίου 2019

14:30 Ερμής 4-0 Ακρίτας

14:30 Οθέλλος 4-1 ΑΕΖ

14:30 Ονήσιλος 2-1 Αναγέννηση

14:30 Διγενής Μόρφου 2-1 Ξυλοτύμπου 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

7 Δεκεμβρίου 2019

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 0-5 Αγία Νάπα

14:30 Άρης 1-0 Αλκή

14:30 Καρμιώτισσα 6-1 Ομόνοια Ψευδά

14:30 ΑΣΙΛ 3-0 Ομόνοια Αραδίππου

Β΄ Όμιλος

7 Δεκεμβρίου 2019

14:30 Ερμής 4-2 Διγενής Μόρφου

14:30 Ακρίτας 3-0 Οθέλλος

14:30 ΑΕΖ 2-2 Ονήσιλος

14:30 Αναγέννηση 2-0 Ξυλοτύμπου

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

14 Δεκεμβρίου 2019

14:30 Αγία Νάπα - ΑΣΙΛ

14:30 Αλκή - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα

14:30 Ομόνοια Ψευδά - Άρης

14:30 Ομόνοια Αραδίππου - Καρμιώτισσα

Β' Όμιλος

14 Δεκεμβρίου 2019

14:30 Ξυλοτύμπου - ΑΣΖ

14:30 Διγενής Μόρφου - Αναγέννηση Δερύνειας

14:30 Ονήσιλος - Ακρίτας

14:30 Οθέλλος - Ερμής

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α΄ Όμιλος

21 Δεκεμβρίου 2019

14:30 Αλκή - Αγία Νάπα

14:30 Άρης - Ομόνοια Αραδίππου

14:30 Καρμιώτισσα - ΑΣΙΛ

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Ομόνοια Ψευδά

Β' Όμιλος

21 Δεκεμβρίου 2019

14:30 Ακρίτας - Π.Ο Ξυλοτύμπου

14:30 Οθέλλος - Διγενής Μόρφου

14:30 Ερμής - Ονήσιλος Σωτήρας

14:30 ΑΕΖ - Αναγέννηση Δερύνειας

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

4 Ιανουαρίου 2020

14:30 Αγία Νάπα - Καρμιώτισσα

14:30 Ομόνοια Αραδίππου - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα

14:30 Ομόνοια Ψευδά - Αλκή Ορόκλινη

14:30 ΑΣΙΛ - Άρης

Β' ΄Όμιλος

4 Ιανουαρίου 2020

14:30 Διγενής Μόρφου - ΑΕΖ

14:30 Αναγέννηση - Ακρίτας

14:30 Ξυλοτύμπου - Ερμής

14:30 Ονήσιλος - Οθέλλος

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α' Όμιλος

11 Ιανουαρίου 2020

14:30 Ομόνοια Ψευδά - Αγία Νάπα

14:30 Αλκή - Ομόνοια Αραδίππου

14:30 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - ΑΣΙΛ

14:30 Άρης - Καρμιώτισσα

Β' Όμιλος

11 Ιανουαρίου 2020

14:30 Ακρίτας  - ΑΕΖ

14:30 Ερμής - Αναγέννηση

14:30 Οθέλλος - Ξυλοτύμπου

14:30 Ονήσιλος - Διγενής Μόρφου

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α΄Όμιλος

18 Ιανουαρίου 2020

14:30 Ομόνοια Αραδίππου - Ομόνοια Ψευδά

14:30 Αγία Νάπα - Άρης

14:30 Καρμιώτισσα - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα

14:30 ΑΣΙΛ - Αλκή

Β Όμιλος

14:30 Ξυλοτύμπου - Ονήσιλος

14:30 Διγενής Μόρφου - Ακρίτας Χλώρακας

14:30 ΑΕΖ - Ερμής

14:30 Αναγέννηση - Οθέλλος