Πρωτάθλημα Cyta/ Πρόγραμμα από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική

Close
Πρωτάθλημα Cyta/ Πρόγραμμα από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική:

Parimatch: Παίξε στην Parimatch με Cashout, Cyberfootball, 100% bonus εγγραφής, Livestreaming και πολλές άλλες προσφορές! 

10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 06.11.2020                                                          
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών  
ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.11.2020
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΑΕΛ Λεμεσού
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                 
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                       
ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.11.2020
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου  
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας                            
20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                            

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.11.2020                                                                                             
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                   
18:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας       18:30                   
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.11.2020     
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
20:00     ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                   
ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.11.2020
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – EΘΝΙΚΟΣ Άχνας                          
20:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC                                

12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 27.11.2020             
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σίας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών                              
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.11.2020
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ     
18:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                     
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.11.2020                                                                 
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού                                         
ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.11.2020
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας    -

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 04.12.2020
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου      
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2020
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.12.2020     
16:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:30 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC
ΔΕΥΤΕΡΑ, 07.12.2020
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                           

14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2020
ΕΝ Παραλιμνίου – Εθνικός Άχνας 19:00
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2020
Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση 17:00
ΑΕΛ – Ολυμπιακός 19:00
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
ΑΕΚ Λάρνακας – Νέα Σαλαμίνα 15:00
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ 17:00
Δόξα Κατωκοπιάς – Απόλλων 19:00
Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020
Ομόνοια – Πάφος FC 19:00

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18.12.2020                                                          
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – OMONOIA Λευκωσίας
20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.12.2020
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΕΛ Λεμεσού 
18:30 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – E.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ            
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.12.2020     
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 22.12.2020
18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
ΤΕΤΑΡΤΗ, 23.12.2020
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών                            
ΠΕΜΠΤΗ, 24.12.2020
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.01.2021                                                
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν.  ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ                
20:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – EΡΜΗΣ Αραδίππου
ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.01.2021     
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΠΑΦΟΣ FC         
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – OMONOIA Λευκωσίας     
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου    20:00                   

18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 05.01.2021
16:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών   
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ  Λευκωσίας                  
ΤΕΤΑΡΤΗ, 06.01.2021
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
20:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας                      
ΠΕΜΠΤΗ, 07.01.2021
19:00 ΠAΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας      

19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.01.2021                                                               
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                  
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.01.2021     
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ          
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.01.2021
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΠΑΦΟΣ FC