Kerkida.net

Πρωτάθλημα Α΄Κατηγορίας 2017/2018

18.09.2016 - 12:33

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017/2018

Α ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 

ΠΑΦΟΣ F.C-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΚ
ΕΡΜΗΣ-ΑΠΟΕΛ
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ 1-0 ΑΡΗΣ 
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Δευτέρα, 21 Αυγούστου
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(26.08.2017 - 27.08.2017)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ 2-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.09.2017                                                                                    
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝ                                                     
19:00 ΑΕΛ 1-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                 
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-4 ΑΠΟΕΛ               
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.09.2017                                                                                     
18:00 ΠΑΦΟΣ FC 1-1 ΑΛΚΗ Ορόκλινης                                                       
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1-0 ΑΡΗΣ                           
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                         
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.09.2017                                                                                     
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 0–4 ΑΕΚ                                                 
                                               
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.09.2017                                                                                                                    
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας                           
19:00 ΠΑΦΟΣ FC 2–1 ΟΜΟΝΟΙΑ
20:00 ΑΕΚ 1–0 ΑΕΛ                              
ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.09.2017                                                                                                                     
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 4–1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης 3-3 ΑΡΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.09.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                                  
               
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 22.09.2017                                                                              
19:00 ΑΡΗΣ – ΑΠΟΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 23.09.2017                                                                                                                    
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης                       
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 24.09.2017                                                                                                                     
18:00ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                        
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC                     
ΔΕΥΤΕΡΑ, 25.09.2017                                                                                                                     
19:00ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                 
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 30.09.2017                                                                    
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                  
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας     
20:00 ΑΕΚ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 01.10.2017                                                                                                                     
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ
20:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΠΟΕΛ
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 13.10.2017                                                                              
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                          
ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.10.2017                                                                                                                    
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.10.2017                                                                                                                     
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας– ΑΛΚΗ Ορόκλινης          
20:00 ΑΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC                                                 
ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.10.2017                                                                                                                     
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας               
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.10.2017                                                                    
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                       
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ                         
20:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.10.2017
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου    
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 24.10.2017                                                                                           
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΚ
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 25.10.2017                                                                                                     
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΠΑΦΟΣ FC
19:00 ΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                    
20:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΛΚΗ Ορόκλινης                                      
ΠΕΜΠΤΗ, 26.10.2017                                                                                     
19:00 ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας                  
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.10.2017                                                                    
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ
20:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.10.2017
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                   
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας–ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
20:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ
 
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.11.2017                                                                                                                    
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας   
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                          
19:00 ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.11.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC                                                          
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου       
17:00 ΑΕΛ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης                                                    
18:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ
                                               
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 17.11.2017                                                                              
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 18.11.2017
17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΠΟΛΛΩΝ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 19.11.2017
16:00 ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 20.11.2017
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                    
 
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 25.11.2017                                                                    
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας            
18:00 ΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                            
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 26.11.2017                                                                                                     
16:00 ΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης            
ΔΕΥΤΕΡΑ, 27.11.2017                                                                                                     
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ– ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                          
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.12.2017                                                                    
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΦΟΣ FC                                    
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                         
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                             
ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΛ
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας      
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 04.12.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ
 
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.12.2017                                                                    
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                  
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                                         
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ –ΑΛΚΗ Ορόκλινης                     
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΕΚ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.12.2017                                                                                                                     
17:30 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.12.2017                                                                    
16:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας     
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ
18:00 ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                               
ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.12.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΠΑΦΟΣ FC                                        
 
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 20.12.2017                                                                     
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                           
18:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ
ΠΕΜΠΤΗ, 21.12.2017                                                                                                                     
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                         
18:00 ΑΡΗΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης                                  
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC                                    
 
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 02.01.2018                                                                                           
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                        
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2018                                                                                                                     
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας                     
19:00 ΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

19
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(06.01.2018 - 07.01.2018)
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΠΑΦΟΣ FC
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΔΟΞΑ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

20
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(13.01.2018 - 14.01.2018)
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

21
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(20.01.2018 - 21.01.2018)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΠΑΦΟΣ FC
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ vs ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

22
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(27.01.2018 - 28.01.2018)
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΔΟΞΑ

23
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(03.02.2018 - 04.02.2018)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΠΑΦΟΣ FC
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

24
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10.02.2018 - 11.02.2018)
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

25
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17.02.2018 - 18.02.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ vs ΠΑΦΟΣ FC
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

26
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(24.02.2018 - 25.02.2018)
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΔΟΞΑ
ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016/2017

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    0-0   ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 - 0   ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 Σάββατο, 20 Αυγούστου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    3 - 1    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    0 - 3  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 Κυριακή, 21 Αυγούστου 2016
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ   3 - 1    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    1 - 0   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

 Δευτέρα, 22 Αυγούστου 2016
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 - 1   ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 27 Αυγούστου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ  1 - 3    ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ    2 - 2    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    0 - 0    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    0 - 0     ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 28 Αυγούστου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    0-3    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ    0 - 0    ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    3 - 0    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.09.2016                                                    
ΑΕΚ Λάρνακας 3 – 0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                                     
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1 – 1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                  
NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0 – 3 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                            
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 0 – 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                                   
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1 – 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                                 
ΑΡΗΣ Λεμεσού 1 – 2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.09.2016
ΑΕΛ Λεμεσού 0 – 0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                                       

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.09.2016                                                    
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας  1 – 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                            
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου  2 – 2 ΑΕΖ Ζακακίου                                      
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.09.2016                                                     
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 0-1 ΑΕΚ Λάρνακας                              
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1-2  ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                              
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0-0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.09.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμδιιών 0-1 ΑΕΛ Λεμεσού                                 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 1-5  ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                                            
OMONOIA Λ/σίας 4-2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                                 
 ΑΕΛ Λεμεσού 2-1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                                    
ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.09.2016
ΑΕΚ Λάρνακας 4-1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                             
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-3 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                        
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0-1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.09.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2-1  ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.10.2016                                                    
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-0 ΑΕΖ Ζακακίου                                                 
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 5-3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                             
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 0-0 ΑΕΛ Λεμεσού                           
ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.10.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2-1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                        
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 3-0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                            
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                                             
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 0-1 ΑΕΚ Λάρνακας                                  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.10.2016
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2-0 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                  
ΑΕΖ Ζακακίου  1-4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                          
ΑΕΛ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                         
ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών           
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου  3-2 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                    
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                       
ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.10.2016
ΑΕΚ Λάρνακας 4-0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                                        

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.10.2016                                    
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 1-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                              
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 4-0  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                                       
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 1-1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                          
ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.10.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 2-5 ΑΕΚ Λάρνακας                                                                 
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-3 ΑΕΛ Λεμεσού                                                             
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 2-2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                             
ΔΕΥΤΕΡΑ, 24.10.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2-0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                                

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 29.10.2016
OMONOIA Λευκωσίας 3-1 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                    
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 4-2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                      
ΑΕΚ Λάρνακας 1-1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                        
ΚΥΡΙΑΚΗ, 30.10.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                            
ΑΕΛ Λεμεσού 1-1 ΑΕΖ Ζακακίου                                                
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 31.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1-2  ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου              

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.11.2016                                    
ΑΕΖ Ζακακίου 0-1 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας       
ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                          
ΑΕΚ Λάρνακας 2-1 ΑΕΛ Λεμεσού                                              
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.11.2016
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 3-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς         
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 2-1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας    
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 3-2 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                              
ΑΠΟΕΛ Λ/σίας 4-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών                           

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.11.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2–1 ΑΕΖ Ζακακίου                                            
ΑΕΛ Λεμεσού 1-0 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                                    
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.11.2016
OMONOIA Λευκωσίας 2-1 ΑΕΚ Λάρνακας                                            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1-2 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                        
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                    
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 0-6 ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού                              
ΔΕΥΤΕΡΑ, 21.11.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ‘Αχνας 2-1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                                        

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.11.2016                                    
ΑΕΚ Λάρνακας 1-0 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                                        
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 1–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                            
ΑΕΛ Λεμεσού 1–0 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                     
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου 1-1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                         
ΑΡΗΣ Λεμεσού 4–0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                                 
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 0–1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών                      
ΔΕΥΤΕΡΑ, 28.11.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                           

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.12.2016
OMONOIA Λευκωσίας 1-4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                              
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 0–0 ΑΕΚ Λάρνακας                                                 
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 1-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                              
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 1–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου            
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                             
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1–0 ΑΕΛ Λεμεσού                                     
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.12.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1–0 ΑΕΖ Ζακακίου                                       

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.12.2016                                                    
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 1-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                          
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 1-3 ΑΕΛ Λεμεσού                               
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2-2 ΟΜΟΜΟΙΑ Λευκωσίας                                 
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 3-1 ΑΕΖ Ζακακίου                                                  
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 3-3  ΑΡΗΣ Λεμεσού                     
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1-1 ΑΕΚ Λάρνακας                                     
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.12.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 2–1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                            

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.12.2016
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 2-1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου                              
ΑΡΗΣ Λεμεσού 1-4  ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                   
ΑΕΖ Ζακακίου 3-3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών                                                                        
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.12.2016
OMONOIA Λ/σίας 5–1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας                                   
 ΑΕΚ Λάρνακας 1–0 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                      
ΑΕΛ Λεμεσού 1-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                                   
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1–1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                    

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 21.12.2016                                                     
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2-1 ΑΕΖ Ζακακίου                                           
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 0-3 ΑΕΚ Λάρνακας                            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 2-2 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου                         
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου         
​ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 2-3 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας                                 

ΠΕΜΠΤΗ, 22.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2–2 ΑΕΛ Λεμεσού                                                  
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 2–0 ΑΡΗΣ Λεμεσού                                                           

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2017
ΑΡΗΣ Λεμεσού 1–2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου                         
ΑΕΖ Ζακακίου 0–2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου                      
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 2–4 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                    
ΑΕΚ Λάρνακας 1–3 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού                                 
ΠΕΜΠΤΗ, 04.01.2017
OMONOIA Λευκωσίας 3-2 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                                 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 1-0 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                                  
ΑΕΛ Λεμεσού 4-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών       

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 7 Ιανουαρίου
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Κυριακή, 8 Ιανουαρίου
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5-0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

19η Αγωνιστική
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-0  ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2-3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Δευτέρα, 16 Ιανουαρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2-3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

20η Αγωνιστική
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2 ΟΜΟΝΟΙΑ 
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2-2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Δευτέρα, 23 Ιανουαρίου 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

21η Αγωνιστική
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 0-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    2-3  ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    1-2  ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    1-1  ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ  3-0  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

22η Αγωνιστική
Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2-2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ     1-2    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ     2-0    ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ     0-1     ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ  2-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ  0-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ  0-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

24η Αγωνιστική
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-4 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4-2  ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00    ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4-2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ  3-0  ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

25η Αγωνιστική
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ    0-0        ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ   4-1   ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    3-1    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    2-3    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    0-0   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ    1-4   ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Δευτέρα, 27 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    19:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

 26η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    2-1    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ        ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ   0-4     ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ   3-1     ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    0-0    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ   1-3     ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Β' ΦΑΣΗ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11 Μαρτίου
ΑΕΛ 1-1 Απόλλωνας
Κυριακή 12 Μαρτίου
Ανόρθωση 0-1 ΑΠΟΕΛ
Δευτέρα 13 Μαρτίου
ΑΕΚ 1-1 Ομόνοια
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11 Μαρτίου

Νέα Σαλαμίνα 0-3 Άρης
Κυριακή 12 Μαρτίου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 5-3 Εθνικός Άχνας
Δόξα Κατωκοπιάς 2-1 Ερμής Αραδίππου
 
2η αγωνιστική                                             

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                                                 
Σάββατο, 18.03.2017

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-2 ΑΕΚ                                                   
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Δευτέρα, 20.03.2017
19:00 ΑΠΟΕΛ 2-0 ΑΕΛ                                  
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή, 19.03.2017

16:00 ΑΡΗΣ 4-1 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                     
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 0-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών    
 
3η αγωνιστική                                                       

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                                                 
Σάββατο, 01.04.2017
19:00 ΑΕΚ 2-1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας           
Κυριακή, 02.04.2017
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝ
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0-1 ΑΕΛ
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 01.04.2017
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 3-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών     
17:00 ΑΡΗΣ 0-1 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                         
Δευτέρα, 03.04.2017
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4–1 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
 
4η αγωνιστική                                                       

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                                                 
Σάββατο, 08.04.2017
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3-1 ΑΠΟΛΛΩΝ
Κυριακή, 09.04.2017
16:00 ΑΠΟΕΛ 1-0 ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΕΛ 2-1 ΑΕΚ
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 08.04.2017

16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 3–3 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας              
17:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών 2–0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Κυριακή, 09.04.2017
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2-1 ΑΡΗΣ

5η αγωνιστική                                                       

Τετάρτη 12 Απριλίου
16:00 Ομόνοια 2-1 ΑΕΛ 
18:00 ΑΕΚ 1-0 Ανόρθωση 

Πέμπτη 13 Απριλίου
16:00 Απόλλων 1-0 ΑΠΟΕΛ 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 12 Απριλίου

17:00 Εθνικός Άχνας 1-1 Ερμής

17:00 Άρης 3-2 Καρμιώτισσα 

Πέμπτη 13 Απριλίου 
16:00 Νέα Σαλαμίνα 0-0 Δόξα

6η Αγωνιστική
Σάββατο, 22 Απριλίου 2017

A’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    2-1   Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ  1-5  ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    1-1  ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    1-1   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Κυριακή, 23 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    1-1    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1   ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

7η Αγωνιστική
Σάββατο, 29 Απριλίου 2017

A’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    4-3    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    0-1   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ    0-1    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Κυριακή, 30 Απριλίου 2017

A’ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    1-0    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    1-4    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

8η Αγωνιστική
Σάββατο, 6 Μαΐου 2017

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    3-0    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    1-1    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή, 7 Μαΐου 2017

A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ  3-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0  Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ    1-2  ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Δευτέρα, 8 Μαΐου 2017

A’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    2-0    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

9η Αγωνιστική

Α' ΟΜΙΛΟΣ:

ΟΜΟΝΟΙΑ 1-3 ΑΠΟΕΛ 
ΑΕΚ 1-1 ΑΕΛ 
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 

Β' ΟΜΙΛΟΣ: 

ΑΡΗΣ 2-0 ΕΡΜΗΣ 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-4 ΔΟΞΑ

10η Αγωνιστικη

Α' ΟΜΙΛΟΣ;

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ  2-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0-1 ΑΕΚ
ΑΕΛ 3-2 ΟΜΟΝΟΙΑ 

B' OMΙΛΟΣ:

ΕΡΜΗΣ 3-4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ 0-3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 5-1 ΑΡΗΣ 

Α ΓΥΡΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο, 22 Αυγούστου 2015

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    19:00    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5-3
ΠΑΦΟΣ F.C.    19:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    20:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-5
Κυριακή, 23 Αυγούστου 2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    19:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    19:00    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    20:00    ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0
Δευτέρα, 24 Αυγούστου 2015
ΑΓ. ΝΑΠΑ    19:00    ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0-2

2η Αγωνιστική
Σάββατο, 29 Αυγούστου 2015

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    19:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    19:00    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    20:00    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    20:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-3

Κυριακή, 30 Αυγούστου 2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    19:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    19:00    ΑΓ. ΝΑΠΑ 1-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    20:00    ΠΑΦΟΣ F.C. 6-2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / Αφιερωμένη στο Grassroots
 
ΣΑΒΒΑΤΟ, 12.09.2015                                       
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00 (Γ.Σ.Π) PRIMETEL 1-1
ΠΑΦΟΣ FC – AΡΗΣ  19:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 3-0
ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ 20:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-2
ΚΥΡΙΑΚΗ, 13.09.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 1-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00 (ΑΝΤ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)  CYTAVISION 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 1-0
ΔΕΥΤΕΡΑ, 14.09.2015
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / Aφιερωμένη στο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΕΙΟ Ίδρυμα (Για ένα κόσμο χωρίς λευχαιμία)

ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.09.2015                                       
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 19:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ) CYTAVISION 2-0
ΑΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 20:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 1-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.09.2015
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-1
ΑΡΗΣ – ΑΕΚ 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-0
ΔΕΥΤΕΡΑ, 21.09.2015
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ 19:00 (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.09.2015                                       
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 5-2
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 1-2
ΑΕΚ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-1
ΑΠΟΕΛ  – ΑΡΗΣ 20:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 4-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.09.2015                                         
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 1-2
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΛ 19:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 0-0
ΔΕΥΤΕΡΑ, 28.09.2015                                         
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 2-1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.10.2015                                       
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 18:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 0-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00 (AMMOXΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) 1-1
CYTAVISION
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ 20:00 (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.10.2015
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 2-2
ΑΕΛ – ΑΕΚ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ) CYTAVISION 2-2
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.10.2015
E.N. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ 19:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 0-5
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / MEDIC ALERT

ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.10.2015                                       
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ 18:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 6-0
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-2
ΑΡΗΣ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 20:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.10.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL Δεν διεξήχθη
ΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 3-0
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 0-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.10.2015                                         
ΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 1-2

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.10.2015                                       
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 6-0
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION  0-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 20:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 4-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.10.2015
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ 18:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας) CYTAVISION 0-2
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 18:00 (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-1
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 1-2
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.10.2015
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΑΠΟΕΛ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 0-9
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 31.10.2015                                       
AΠΟΕΛ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 2-1
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 0-0
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΛ 20:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-2
ΚΥΡΙΑΚΗ, 01.11.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ANOΡΘΩΣΗ 16:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 1-2
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 02.11.2015                                         
ΑΡΗΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                       
ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.11.2015                                       
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΠΑΦΟΣ FC 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 17:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ 18:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας) CYTAVISION 1-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΚ 19:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 1-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.11.2015 
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ 16:00  (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 18:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 3-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 09.11.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ 19:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 2-2

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.11.2015                                       
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-1
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-2
ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 0-2
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.11.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ 16:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 0-0
ΑΕΚ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 3-1
ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.11.2015                                         
ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-2
 
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.11.2015                                       
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ 17:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 0-0
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00 (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 1-2
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC 19:00 (AMMOΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.11.2015
OΜΟΝΟΙΑ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας - ΑΕΛ 17:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας) CYTAVISION 0-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΡΗΣ 18:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 2-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.11.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΕΛ 19:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 0-1
 
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2015                                       
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 0-2
ΑΡΗΣ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-0
ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 0-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.12.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 16:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 3-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-2
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-1
ΔΕΥΤΕΡΑ, 07.12.2015                                         
ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-0

Β ΓΥΡΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 12.12.2015                                       
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00 (ΜΑΚΑΡΕΙΟ) CYTAVISION 1-1
ΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 3-0
ΑΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 13.12.2015
ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 16:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 2-2
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 0-2
ΔΕΥΤΕΡΑ, 14.12.2015
ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 2-0
 
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.12.2015                                       
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΕΛ 17:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 0-1
OMONOIA – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00 (ΓΣΠ) PRIMETEL 2-1
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΡΗΣ 18:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 0-0
ΑΕΚ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.12.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) PRIMETEL 2-1
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΛ 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 0-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00 (ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 2-1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 22.12.2015                                                           
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ 17:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 1-2
ΑΡΗΣ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 1-0
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ (19:00) ΜΑΚΑΡΕΙΟ (CYTAVISION) 0-1
ΤΕΤΑΡΤΗ, 23.12.2015
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-2
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 17:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας- ΑΝΟΡΘΩΣΗ18:00 (ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας) CYTAVISION 1-1
ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00 (ΤΣΙΡΕΙΟ) CYTAVISION 0-2      
 
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.01.2016                                       
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (17:00) ΤΣΙΡΕΙΟ PRIMETEL 3-0
ΠΑΦΟΣ FC – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 17:00 (ΠΑΦΙΑΚΟ) CYTAVISION 3-3
ΑOAN Aγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00 (ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ) CYTAVISION 2-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ 19:00 (ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ) CYTAVISION 0-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.01.2016
ΑΕΚ – ΑΡΗΣ 16:00 (ΓΣΖ) CYTAVISION 2-1
ΑΠΟΕΛ  – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00 (ΓΣΠ) CYTAVISION 1-2
ΔΕΥΤΕΡΑ, 04.01.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ 19:00 (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ) CYTAVISION 2-1

18η Αγωνιστική
Σάββατο, 9 Ιανουαρίου 2016

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    17:00    ΑΓ. ΝΑΠΑ 4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    17:00    ΠΑΦΟΣ F.C. 0-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    18:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    19:00    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3-2
Κυριακή, 10 Ιανουαρίου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    16:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    18:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2
Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    19:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0

19η Αγωνιστική
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    17:00    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0
ΑΓ. ΝΑΠΑ    18:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-7
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    19:00    ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    16:00    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    17:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    18:00    ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3-0
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2016
ΠΑΦΟΣ F.C.    19:00    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2

20η Αγωνιστική
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    15:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    17:00    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    17:00    ΠΑΦΟΣ F.C. 1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    19:00    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-2
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    15:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    18:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-0
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    19:00    ΑΓ. ΝΑΠΑ 2-0

21η Αγωνιστική
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    17:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    18:00    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    19:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2016
ΠΑΦΟΣ F.C.    16:00    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    16:00    ΑΓ. ΝΑΠΑ 4-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    18:00    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-0
Δευτέρα, 1 Φεβρουαρίου 2016
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    19:00    ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1

22η Αγωνιστική
Σάββατο, 6 Φεβρουαρίου 2016

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    17:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    17:00    ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    18:00    ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0
ΑΓ. ΝΑΠΑ    19:00    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1
Κυριακή, 7 Φεβρουαρίου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ    16:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    18:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-3
Δευτέρα, 8 Φεβρουαρίου 2016
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    19:00    ΠΑΦΟΣ F.C. 5-1

23η Αγωνιστική
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    15:00    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    17:00    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    19:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4-0
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου 2016
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    15:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0
ΠΑΦΟΣ F.C.    16:00    ΑΓ. ΝΑΠΑ 4-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    18:00    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-0
Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    19:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου

16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ερμής Αραδίππου 2-1             
16:00 Εθνικός Άχνας – Ε.Ν. Παραλιμνίου 0-0      
16:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ 1-2
18:00 Απόλλων – Πάφος F.C. 3-1
18:00 Ομόνοια – Άρης 2-1
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου
16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ 1-2
18:00 Αγία Νάπα – ΑΕΚ 1-3

25η αγωνιστική
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου

16:00  Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1-4
16:00  ΠΑΦΟΣ FC – EΡΜΗΣ Αραδίππου 2-0
18:00  ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 0-0
18:00  ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 3-0
Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου
16:00  ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-0              
16:00  AΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 1-0                                                
16:00  ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 6-1                 

26η αγωνιστική
Τετάρτη, 2 Μαρτίου

16:00  ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΠΑΦΟΣ FC 1-3
16:00  EΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΚ Λάρνακας 0-3
16:00  Απόλλων-ΑΠΟΕΛ 0-1
16:00  ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΡΗΣ Λεμεσού 0-4
16:00  ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2-0
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2-2 
Πέμπτη, 3 Μαρτίου
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού 4-2

27η αγωνιστική (12/13 Μαρτίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 5 Μαρτίου (ώρα 18:00)
Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ 0-1
Κυριακή 6 Μαρτίου (ώρα 18:00)
ΑΕΚ - Απόλλωνας 2-2
Ομόνοια – Ανόρθωση 3-0
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 6 Μαρτίου (ώρα 16:00)
Ερμής – Άρης 3-1
ΑΕΛ – Εθνικός Άχνας 5-2
Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς 2-0

28η αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/03/2016
18:00 Άρης – Πάφος FC 0-0
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ 1-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/03/2016
18:00 Απόλλωνας – Νέα Σαλαμίνα 2-1
18:00 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια 2-1
18:00 Ανόρθωση - ΑΕΚ 0-1
16:00 Εθνικός Άχνας – Ερμής Αραδίππου 0-1

29η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Σάββατο, 19 Μαρτίου

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1-2
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 4-1
Κυριακή, 20 Μαρτίου
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 0-3         
B’ όμιλος
Κυριακή, 20 Μαρτίου

16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC 1-0                  
16:00 AEΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ Λεμεσού 2-2     
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 1-2         

30η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Σάββατο, 2 Απριλίου

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 2-2
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 0-1
Κυριακή, 3 Απριλίου
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας 0-1   
Β’ όμιλος
Κυριακή, 3 Απριλίου

16:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 2-2
16:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΛ Λεμεσού 1-1
16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 3-1                   

31η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Σάββατο, 9 Απριλίου

18:00 AΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1-1
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 2-0 
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1-2
B’ όμιλος
Κυριακή, 10 Απριλίου

16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ Λεμεσού 1-1      
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-1
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΠΑΦΟΣ FC 3-0

32η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Σάββατο, 16 Απριλίου

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 4-1
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας  2-2      
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 0-3
B’ όμιλος
Κυριακή, 17 Απριλίου

16:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-0
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού 2-0    
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΠΑΦΟΣ FC 3-1    

33η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Σάββατο, 23 Απριλίου

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 0-3
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας  0-2         
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 3-2          
B’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή, 24 Απριλίου

16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 1-1
16:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ Λεμεσού 1-0
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-1

34η αγωνιστική (26/27 Απριλίου)

Α' όμιλος
Μεγάλη Τρίτη, 26 Απριλίου

16:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ 2-0

Μεγάλη Τετάρτη, 27 Απριλίου

16:00 Ομόνοια - Νέα Σαλαμίνα 2-0
16:00 Ανόρθωση - Απόλλωνας 1-1

Β' όμιλος 
Μεγάλη Τετάρτη, 27 Απριλίου

16:00 Πάφος - Ερμής 0-1
16:00 Άρης - ΑΕΛ 0-1
16:00 Δόξα - Εθνικός Άχνας 1-2

35η αγωνιστική (7/8 Μαΐου)
Απόλλωνας – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Ομόνοια
Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα

Εθνικός Άχνας – Άρης 2-1
ΑΕΛ – Πάφος 1-0
Δόξα – Ερμής 2-2

36η αγωνιστική (14/15 Μαΐου)
ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ 3-2
Ομόνοια - Απόλλωνας 1-2

Άρης – Δόξα
Ερμής – ΑΕΛ
Πάφος – Εθνικός Άχνας

Αγωνιστική χρονιά 2014/2015

1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(23.08.2014 - 24.08.2014)

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΓ ΝΑΠΑ 2-1
ΔΟΞΑ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0

2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(30.08.2014 - 31.08.2014)

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3
ΑΓ ΝΑΠΑ vs ΔΟΞΑ 2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-2

3η αγωνιστική

Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION) 1-0
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (PRIMETEL) 1-0

Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ (CYTAVISION) 0-4
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 1-1

Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΕΚ Λάρνακας 2-1
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου 0-0
 
4η αγωνιστική

Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 1-3
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΕΘΝΙΚΟΣ  Άχνας (CYTAVISION) 2-1

Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 1-0
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ Λάρνακας (PRIMETEL) 0-1
20:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 2-0

Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1-2

5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου 2014
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ 0-0
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου 4-0
20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 4-1

Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-0
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ1-1

Δευτέρα 29 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION) 0-0

6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 1-2
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL) 2-1

Κυριακή 5 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΑΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 4-1
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION) 1-2

Δευτέρα 6 Οκτωβρίου 2014
18:30 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 1-2
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 4-0

7η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 0-1
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ (CYTAVISION) 1-1

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 2-2
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου 1-0

Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014                                      
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (PRIMETEL) 3-0

Α' Γύρος Κυπέλλου (29 Οκτωβρίου 2014)

14:00 Πάφος FC– Οθέλλος 0-3
14:00 ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς – Ανόρθωση 2-4 
14:00 ΑΕΖ – Δόξα Κατωκοπιάς 2-3 
14:00 Αγία Νάπα – ΕΝ Παρεκκλησιάς 3-1 
14:00 Ελπίδα Ξυλοφάγου – Νέα Σαλαμίνα 1-4
14:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΕΝ Παραλιμνίου 2-1 
14:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς – Ολυμπιακός 0-1 
14:00 Ν&Σ Ερήμης – Αναγέννηση Δερύνειας 3-4 *Παράταση
15:00 Διγενής Ορόκλινης – Ομόνοια Αραδίππου 0-0 *(4-2 πέναλτι)

8η αγωνιστική

Σάββατο 01 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1-3
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 0-4

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΕΚ Λάρνακας 1-1
17:00 OΜΟΝΟΙΑ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 1-2
18:00 ΑΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 2-3

Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 2-3

9η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION) 1-0
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION) 0-0

Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΛ 1-1
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION) 2-0

Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2014                                      
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 0-0
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ (PRIMETEL) 3-0

10η αγωνιστική

Παρασκευή 21 Νοεμβρίου 2014                                                        
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΕΛ (PRIMETEL) 0-0

Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014                                                                          
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ (PRIMETEL) 2-0
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 0-4
19:00 OΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου - ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION) 2-1

Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION) 0-1

Δευτέρα 24 Νοεμβρίου 2014
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION) 2-1

11η αγωνιστική

Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION) 1-1
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION) 2-1
19:00 ΑΕΛ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION) 1-0

Κυριακή 30 Νοεμβρίου 2014                                       
16:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 1-0
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 1-0

Δευτέρα 01 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION) 0-1

12η αγωνιστική

Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014                                                         
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 0-1

Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2014                                                                           
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ  – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (PRIMETEL) 1-0
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 3-1
19:00 ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION) 1-1

Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014
16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 2-1

Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION) 0-0

13η αγωνιστική

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION) 1-0

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014                                     
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 2-1
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ (CYTAVISION) 4-2
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION) 0-1

Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION) 4-4
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL) 3-2
 
14η αγωνιστική

Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
17:00  ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL) 3-0
17:00  ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 2-1
18:00  ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION) 1-2
19:00  ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION) 2-5

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014
16:00  ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 1-0
18:00  ΑΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 0-0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.01.2015
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 1-3
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION) 0-0

ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.01.2015
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ (PRIMETEL) 3-3
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION) 2-0
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION) 1-1

ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.01.2015
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION) 1-1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.01.2015
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (PRIMETEL) 2-0
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION) 1-0
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION) 0-4

ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.01.2015
15:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION) 2-1
18:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION) 1-5

ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.01.2015
19:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΠΟΛΛΩΝ (CYTAVISION) 2-2

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.01.2015
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION) 1-1
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL) 5-0
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION) 1-1

ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.01.2015
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION) 2-1
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION) 3-1

ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.01.2015 
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION) 2-0

18η Αγωνιστική

Σάββατο, 31 Ιανουαρίου 2015
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    17:00    ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΑΓ. ΝΑΠΑ    19:00    ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2-1

Κυριακή, 1 Φεβρουαρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    16:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ    16:00    ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ    18:00    Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0

Δευτέρα, 2 Φεβρουαρίου 2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ    19:00    ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2

19η Αγωνιστική

Σάββατο, 7 Φεβρουαρίου 2015
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ    17:00    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ    18:00    ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ    19:00    ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2-2

Κυριακή, 8 Φεβρουαρίου 2015
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ    16:00    ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0
ΑΓ. ΝΑΠΑ    18:00    ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ  1-3

Δευτέρα, 9 Φεβρουαρίου 2015
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ    19:00    ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-2

20η αγωνιστική

Σάββατο, 14 Φεβρουαρίου
17:00, Μακάρειο Στάδιο:  Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ (Cytavision) 0-2
18:00, Στάδιο Εθνικου Άχνας:  Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση (Cytavision) 0-0
18:00, «Αμμόχωστος / Επιστροφή»:  Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ Λάρνακας (Cytavision) 0-0

Κυριακή, 15 Φεβρουαρίου
16:00, ΓΣΠ:  Ομόνοια – Απόλλωνας (Primetel) 1-2
17:00, «Αντώνης Παπαδόπουλος»:  Οθέλλος – Ερμής (Cytavision) 0-2
17:00, Τσίρειο: ΑΕΛ – Αγία Νάπα (Cytavision) 3-0

21η Αγωνιστική

Σάββατο 21 Φεβρουαρίου

16:00 ΑΕΛ – Ομόνοια 0-1

16:00 ΑΠΟΕΛ – Απόλλωνας 1-0

16:00 Ερμής Αραδίππου – Νέα Σαλαμίνα 3-1

Κυριακή 22 Φεβρουαρίου
16:00 ΑΕΚ – Εθνικός Άχνας 5-0
16:00 Ανόρθωση – Δόξα Κατωκοπιάς 1-0
16:00 Αγία Νάπα – Οθέλλος Αθηαίνου 1-0

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 28 Φεβρουαρίου

16:00 Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ 1-1
16:00 Απολλωνας - Ανόρθωση (Primetel) 2-0
16:00 Οθέλλος Αθηαίνου - ΑΕΛ (Cytavision) 0-0
16:00 Εθνικός Άχνας - Ερμής Αραδίππου 0-0
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΚ 1-4
16:00 Νέα Σαλαμίνα - Αγια Νάπα (Cytavision) 0-0

23η Αγωνιστική

Σάββατο, 7 Μαρτίου
16:00 Ερμής Αραδίππου – Απόλλων (Cytavision) 1-0
16:00 ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση (Cytavision) 1-0

Κυριακή, 8 Μαρτίου
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Ομόνοια (Cytavision) 2-1
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ (Cytavision) 1-2
16:00 Εθνικός Άχνας – Οθέλλος Αθηαίνου (Cytavision) 3-1
16:00 Αγία Νάπα – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision) 0-0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.03.2015
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου  16:00     CYTAVISION 3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας                    16:00     PRIMETEL 1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας         16:00     PRIMETEL 1-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.03.2015
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς            16:00     CYTAVISION 0-1
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας                        16:00     CYTAVISION 2-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας   16:00     CYTAVISION 1-0

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.03.2015
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΚ Λάρνακας                      16:00     CYTAVISION 0-4
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού               16:00     Γ.Σ.Π 2-2                      
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου     16:00     CYTAVISION 0-2
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.03.2015
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λ/σίας 16:00     CYTAVISION 1-3
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας          16:00     CYTAVISION 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού                         16:00     CYTAVISION 1-1

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.04.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου     16:00     PRIMETEL 1-3
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                  16:00     CYTAVISION 1-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.04.2015
ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου                      16:00     CYTAVISION 0-1
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας                  16:00     CYTAVISION 1-0
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου     16:00     CYTAVISION 3-0
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – OMONOIA Λευκωσίας        18:00     CYTAVISION 0-1

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 18.04.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού       16:00     PRIMETEL 1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας        16:00    CYTAVISION 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ, 19.04.2015
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου            16:30     CYTAVISION 3-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ                      16:00     CYTAVISION 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                  16:00     CYTAVISION 0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας          16:00     CYTAVISION 2-2

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 25.04.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – EΡΜΗΣ Αραδίππου           16:00     PRIMETEL 2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 16:00     CYTAVISION 3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας                 16:00     PRIMETEL 1-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 26.04.2015
AEΛ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς                          16:00      CYTAVISION 0-4
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΕΘΝΙΙΚΟΣ ‘Αχνας                16:00      CYTAVISION 1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας       16:00      CYTAVISION 3-0

29η αγωνιστική

Σάββατο,  2 Μαΐου
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Απόλλων 2-0
17:00 ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια 3-2

Κυριακή, 3 Μαΐου
17:00 Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση 1-1
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Οθέλλος Αθηαίνου 3-3
17:00 Αγία Νάπα – ΑΕΛ 1-0
17:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα 2-1

30η αγωνιστική

Σάββατο, 9 Μαΐου
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Ερμής Αραδίππου 2-1
17:00 ΑΕΛ – Εθνικός Άχνας 1-2
17:00 Ομόνοια – Ανόρθωση 2-1

Κυριακή, 10 Μαΐου
17:00 Αγία Νάπα – Δόξα Κατωκοπιάς 0-0
17:00 Απόλλων – ΑΠΟΕΛ 1-0
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Οθέλλος Αθηαίνου 1-0

31η αγωνιστική

Παρασκευή, 15 Μαΐου
17:00 Οθέλλος Αθηαίνου – ΑΕΛ 3-0

Σάββατο, 16 Μαΐου
17:00 Ανόρθωση - Απόλλων 3-1
17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Λάρνακας 1-1
17:00 Εθνικός Άχνας - Αγία Νάπα 3-2
17:00 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς 6-0

Κυριακή, 17/05
17:00 Ομόνοια - Ερμής Αραδίππου 7-1

Αγωνιστική χρονιά 2013/2014

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 31 Αυγούστου 2013

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-1
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1

Κυριακή, 1 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2

Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3-0

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4-0

Κυριακή, 15 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-2

Δευτέρα, 16 Σεπτεμβρίου 2013

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-1

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2013

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ        2-4
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3

Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                           2-0
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ       0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ  2-0

Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ         1-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ                     1-1

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1

Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0

Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2013

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 5-2

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-1

Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2013

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1

Δευτέρα, 7 Οκτωβρίου 2013

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ- ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2013

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2013

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-6 

Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2013

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1

Δευτέρα, 28 Οκτωβρίου 2013

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 2 Νοεμβρίου 2013

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 3-1
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0

Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2013

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-0

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 9 Νοεμβρίου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-1

Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2013

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-0
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-4

Δευτέρα, 11 Νοεμβρίου 2013

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2013

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2013

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-1

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2013

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-3

Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2013

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2

Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου 2013

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 5-0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2

12η Αγωνιστική

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2013

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-2

Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2013

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2-2
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-5
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2-2

13η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2013

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 1-0

Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2013

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0

Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2013

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0

14η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2013

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0

Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2013

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3-1

Δευτέρα, 23 Δεκεμβρίου 2013

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-0

15η αγωνιστική

Σάββατο, 04.01.2014

Απόλλων – Ανόρθωση 1-1
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ 2-2
Κούκλια – Νέα Σαλαμίνα 2-0
Αλκή – Ερμής 1-2 
Άχνα – ΑΕΚ 0-2

Κυριακή, 05.01.2014

Παραλίμνι – Ομόνοια 0-3

Δόξα – Άρης 1-1

16η αγωνιστική

Σάββατο, 11.01.2014

ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ 1-1
Άρης – Κούκλια 4-0

Κυριακή, 12.01.2014

Ομόνοια – Απόλλων 2-4
Ερμής – Δόξα 5-1
Ανόρθωση – Αλκή 3-1
ΑΕΛ – Παραλίμνι 4-1

Δευτέρα, 13.01.2014
Νέα Σαλαμίνα – Άχνα 0-1

17η αγωνιστική

Σάββατο, 18.01.2014
Δόξα – Ανόρθωση 1-6
Παραλίμνι – ΑΕΚ  0-1
Αλκή – Απόλλων 1-2

Κυριακή, 19.01.2014
ΑΕΛ – Ομόνοια 3-1
Κούκλια – Ερμής 0-1
ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα 3-1

Δευτέρα, 20.01.2014

Άχνα – Άρης 2-2

18η αγωνιστική

Σάββατο, 25.01.2014

Νέα Σαλαμίνα – Παραλίμνι 1-1
Ομόνοια – Αλκή 5-0
Ανόρθωση –Κούκλια 2-2
Άρης – ΑΠΟΕΛ 1-3

Κυριακή, 26.01.2014

ΑΕΚ – ΑΕΛ 1-2 
Ερμής – Άχνα  1-0
Απόλλων – Δόξα  2-1

19η αγωνιστική

Σάββατο, 01.02.2014

Παραλίμνι – Άρης 4-1
Κούκλια – Απόλλων 1-3
ΑΠΟΕΛ – Ερμής 3-0
Άχνα – Ανόρθωση 1-2

Κυριακή, 02.02.2014

ΑΕΚ – Ομόνοια 0-0
Δόξα – Αλκή 5-1
ΑΕΛ – Νέα Σαλαμίνα 2-0

20η αγωνιστική

Τετάρτη, 05.02.2014

Αλκή – Κούκλια 0-3
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ 2-0
Ομόνοια – Δόξα 0-0
Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ 1-2
Άρης – ΑΕΛ 1-1

Πέμπτη, 06.02.2014

Απόλλων – Άχνα 0-1
Ερμής – Παραλίμνι 3-2

21η αγωνιστική

Σάββατο, 08.02.2014

Κούκλια – Δόξα 0-0
ΑΕΚ – Άρης 2-2

Κυριακή, 09.02.2014

ΑΠΟΕΛ – Απόλλων 2-1
Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια 0-1
Άχνα – Αλκή 2-1
Παραλίμνι – Ανόρθωση 4-0

Δευτέρα, 10.02.2014

ΑΕΛ – Ερμής 1-0

22η αγωνιστική

Σάββατο, 15.02.2014

Άρης – Νέα Σαλαμίνα 0-1
Δόξα – Άχνα 1-1
Αλκή – ΑΠΟΕΛ 1-3
Ομόνοια – Κούκλια 2-1

Κυριακή, 16.02.2014

Ανόρθωση – ΑΕΛ  0-2
Απόλλων – Παραλίμνι 3-0
Ερμής – ΑΕΚ 2-1

23η αγωνιστική

Σάββατο, 22.02.2014

ΑΕΛ – Απόλλων 0-1
Άχνα – Κούκλια 1-2
ΑΠΟΕΛ – Δόξα 5-1

Κυριακή, 23.02.2014

ΑΕΚ – Ανόρθωση 2-1
Παραλίμνι – Αλκή 5-0
Άρης – Ομόνοια 1-1

Δευτέρα, 24.02.2014

Νέα Σαλαμίνα – Ερμής 4-1

24η αγωνιστική

Kυριακή, 09.03.2014

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-0
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3

25η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Μαρτίου 2014

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-0

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-0

26η Αγωνιστική

Τετάρτη, 19 Μαρτίου 2014

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-1
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-1
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1η αγωνιστική

Σάββατο 22 Μαρτίου 2014

16:00 Νέα Σαλαμίνα - Κούκλια (Cytavision) 2-1
16:00 Άρης - ΑΕΚ  (Cytavision) 3-1
16:00 Εθνικός - Δόξα  (Cytavision) 3-2

Κυριακή 23 Μαρτίου 2014

16:00  Ανόρθωση – ΑΕΛ (LTV 1) 0-3
16:00  Απόλλωνας – Ομόνοια (Primetel) 0-0
17:30  Ερμής Αραδίππου - ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1) 1-2

2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Μαρτίου 2014

15:30  Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα 1-3
17:00  ΑΕΛ - Ερμής Αραδίππου 4-0
17:00  ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας 3-0

Κυριακή 30 Μαρτίου 2014

17:00  ΑΕΚ Κουκλιών - Άρης 1-2
17:00  ΑΕΚ Λάρνακας - Εθνικός Άχνας 0-0
18:00 Ομόνοια - Ανόρθωση 3-1 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                   
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.04.2014

 
ΑΝΟΡΘΩΣΗ  - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου  1-2           
 
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ  1-1        
 
ΟΜΟΝΟΙΑ  – ΑΠΟΕΛ 0-0           
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.04.2014

 
ΑΕΚ Κουκλιών - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς  1-1       
 
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.04.2014
 
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας  1-1        
 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΑΕΚ Λάρνακας 1-0   
  
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 13.04.2014

 
ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας  2-0             
 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού  0-4             
 
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ 0-1        
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 12.04.2014

 
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΕΚ Κουκλιών  (17:00)  1-0            
 
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (17:00) 1-1            
 
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς  (17:00)   3-1          
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                     
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡΙΤΗ, 22.04.2014

 
ΑΠΟΕΛ  – ΑΕΛ Λεμεσού 3-0

ΤΕΤΑΡΤΗ, 23.04.2014
 

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3-0           
 
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου  3-3          
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 23.04.2014

 
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΑΕΚ Λάρνακας  0-0          
 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ Λεμεσού  3-4           
 
ΑΕΚ Κουκλιών - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας  1-4       
  
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.04.2014

 
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΗ  (18:00) 4-3            
 
ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου  (18:00) 1-2             
 
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.04.2014
 
ΟΜΟΝΟΙΑ  – ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1             
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.04.2014

 
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού  1-1             
 
ΑΕΚ Κουκλιών – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  1-4             
 
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας  1-0             
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.05.2014

 
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1-2           
 
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΕΛ  2-1            
 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ Λεμεσού  0-2
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.05.2014

 
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΑΕΚ Κουκλιών  7-2
 
ΕΘΝΙΚΟΣ  Άχνας - ΑΕΚ Λάρνακας 2-0
 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 0-4
  
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.05.2014

 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0-2
 
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (18:00) 0-1
 
ΑΠΟΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ (18:00) 2-1
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.05.2014

 
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού  3-0
 
ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3-0
 
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΑΕΚ Κουκλιών  4-0
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                        
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.05. 2014

 
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού  (18:00) 2-3
           
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (18:00) 5-1
 
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.05.2014
 
ΑΠΟΕΛ  – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8-1
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.05.2014

 
ΑΕΚ Κουκλιών - ΑΕΚ Λάρνακας  0-0
 
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 1-2
 
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ Λεμεσού  2-0
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.05.2014

 
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ 0-1
 
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ 2-2
 
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας  2-1
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.05.2014

 
ΑΕΚ Λάρνακας - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς  6-1
 
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-2
 
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας - ΑΕΚ Κουκλιών  5-0

Close